John Marrs; Deň keď si zmizol

Na víkend som zvolil trocha ľahšiu knižku. Nielen objemom ale aj obsahom. Avšak to čo na začiatku vyzeralo ako príbeh z „červenej“ knižnice sa v priebehu pár strát zmenilo na celkom zaujímavý thriller.

Knihu Johna Marrsa si môžete kúpiť tu.

John Marrs; Deň keď si zmizol

Kniha „Deň, keď si zmizol“ začína práve v deň keď sa Simon rozhodol opustiť svoju manželku Catherine. A neurobí to štandardne ale jednoducho zmizne.

A vy sa tak ponoríte do príbehu manželov s tromi deťmi a v dvoch časových líniách a z pohľadu dvoch rozprávačov sa prepracujete dvadsiatimi piatmi rokmi od momentu keď Simon zmizol až po súčasnosť.


Príbeh je napísaný veľmi sviežo a ku koncu a dostanete naozaj rýchlo a bez zádrhelov. Niekedy ma síce príliš vyrušovali použité klišé ako z romantickej literatúry, ale celkovo je to dobrý príbeh a dobrá knižka.

Napokon sa dostanete k záveru, ktorý sa čiastočne dá vytušiť zhruba od polovice, ale ani tak tam predsa len nechýbajú isté prekvapivé momenty.

Ak hľadáte detektívku, ktorá vás vtiahne do deja a nebude ju chcieť odložiť. Zároveň potrebujete knižku, ktorá vás odtrhne od prítomnosti a poskytne vám pár hodín relaxu, tak neváhajte.

Knihu Johna Marrsa si môžete kúpiť tu.

Posted in Áno, Autor, Ikar, Kvalita Textu 4/5, Marrs, Príbeh 4/5, Pútavosť 4/5, Recenzie, Romány.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *