Novak Djokovic Serve to Win

Novak Djokovič; Naservírujte si víťazstvo

AutorNovak Djokovič
NázovNaservírujte si víťazstvo
VydavateľstvoTimy Partners
Rok vydania2015
KategóriaAutobiografia a kniha receptov
Táto kniha je o …Novakovi Djokovičovi a ako sa vysporiadal so svojimi zdravotnými problémami

Recenzia: Novak Djokovič; Naservírujte si víťazstvo

Opätovná svetová jednotka pod vedením slovenského trénera. Kto by si už len nechcel od neho prečítať knižku. No radšej brzdite. Rovno vám vravím, že táto knižka vám forhend ani backhand nezlepší. Nie je to totiž moc o tenise.

Naservírujte si víťazstvo (skvelý dvojzmysel už v nadpise) nie je zlá kniha, a dokonca je aj dobre preložená, čo sa u športových kníh často nestáva. Konečne to prekladal niekto, kto o tenisovom sveta niečo vie. A zjavne aj o gastroenterológii.

Ak si chcete prečítať niečo o Novakovi, ako vyrastal, ako začal hrať tenis, ako sa mu darilo a nedarilo a čo obnáša život profesionálneho tenistu, tak toto nie je knižka pre vás. Skúste radšej túto od Agassiho. Myslím to vážne.

Novak Djokovič vyzerá ako fajn chlapík, ale táto kniha je skôr o zdraví a stravovaní ako o športe. O tenise je tam tak 20 strán, tretina knižky su recepty a zvyšok je o tom ako a prečo dospel k zmene.

Novak Djokovič drží bezlepkovú a bezlaktózovú diétu a cíti sa výrazne lepšie a odrazilo sa to aj na jeho výsledkoch. Čo ho k tomu viedlo, ako vynechal lepok a laktózu zo svojej stravy a ako sa toho drží je obsahom tejto knihy.

Je to vynikajúci motivátor a ak čelíte podobným zdravotným problémom ako on, tak je to kniha pre vás. Dostanete v nej nádej, motiváciu a jemné potlačenie k tomu, aby ste tú zmenu urobili aj vy. Ak však hľadáte niečo o tenise, tak si vážne kúpte radšej toho Agassiho.

 

Príbeh/Zápletka««[2/5]
Pútavosť«««[3/5]
Kvalita textu««««[4/5]
Kúpil by som si túto knihu opäť?ÁNO 
Túto knižku si môžete kúpiť tu 
Posted in Áno, Biografie, Djokovič, Kuchárske recepty, Kvalita Textu 4/5, Motivačná literatúra, Príbeh 2/5, Pútavosť 3/5, Recenzie, Šport, Tenis, Timy Partners, Zdravie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *